کارا

مجوز فعالیت شرکت آمار پژوهان کارا

شرکت آمار پژوهان کارا به شماره ثبت ۵۲۱۳۶۰ و شناسه ملی ۱۴۰۰۷۳۳۸۵۹۹ در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت های شرکت کارا در زمینه های خدمات آماری، تحقیقات بازاریابی و تحقیقات علمی است. از این بابت به لحاظ قانونی فعالیت شرکت کارا و کارگروه های وابسته از جمله گروه مشاوران آماری کارا بلامانع است.

 

مجوز فعالیت از طریق کسب و کار اینترنتی

سابقه فعالیت گروه مشاوران آماری کارا به قبل از ثبت شرکت آمار پژوهان کارا برمی گردد. این فعالیت به واسطه مجوز اخذ شده کسب و کار اینترنتی از وزارت صنعت و معدن، مرکز توسعه تجارت های الکترونیکی در موضوع تحلیل آماری داده ها بوده است. راستی آزمایی این مجوز از طریق کلیک بر روی نماد اعتماد الکترونیک در سایت مسیر است.

مجوز فعالیت در قالب واحد فرهنگی دیجیتال

گروه مشاوران آماری کارا به واسطه ثبت به عنوان واحد فرهنگی دیجیتال در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و با مجوز نشر دیجیتال برخط از این نهاد به شماره پرونده ۶۰۲۹، در زمینه تولید و نشر محتوا در موضوع فعالیت خود یعنی خدمات آماری به فعالیت می پردازد.

وب سایت گروه مشاوران آماری کارا، رسانه ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پس از دریافت مجوز فعالیت پنج ساله گروه مشاوران آماری کارا از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، وب سایت گروه کارا به آدرس amariran.com  در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است و این سایت دارای نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال است.

logo-samandehi
نرم افزار R
تحلیل آماری